Nasz CMS zoptymalizowany pod kątem SEO pozwoli Ci na tworzenie stron internetowych łatwiej dostrzeganych przez wyszukiwarki. Korzystając z gotowego systemu zarządzania treścią gospodarujesz swoimi informacjami dużo efektywniej, oszczędzając przy tym cenny czas.

    Jeśli tworzysz witryny internetowe na swój użytek, wykonujesz je dla swoich klientów, czy też zajmujesz się optymalizacją, pozycjonowaniem stron internetowych - ten CMS jest dla Ciebie!

Zapoznaj się z praktycznymi możliwościami naszego systemu przeglądając demo.

SEO CMS


Na pewno zapoznałeś się z możliwościami naszego CMS'a - cieszymy się, że jesteś w tym miejscu! Oznacza to, że produkt okazał się godny Twojej uwagi. Cena, jaką ustaliliśmy za poszczególne licencje wydaje nam się niewygórowana - otrzymujesz gotowy do użycia skrypt, wsparcie techniczne, bezpłatne aktualizacje.

1 licencja = 89 zł brutto

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tylko jednej licencji, która wykorzystana będzie wyłącznie na jedną domenę (oraz 3 subdomeny w obrębie domeny) to możesz już teraz przejść do zakupu. Pamiętaj jednak, że kupując większy pakiet oszczędzasz pieniądze i otrzymujesz możliwość stworzenia większej ilości stron.

Pojedyncza licencja jest oczywiście w pełni funkcjonalna, obejmuje skrypt, wsparcie techniczne, oraz bezpłatne aktualizacje. Łącznie możesz zatem stworzyć 4 zaplecza lub płatne serwisy.

Licencja bez ograniczeń = 199 zł brutto.

Zakup licencji bez limitu pozwoli Ci na korzystanie ze skryptu Premium PAGE bez ograniczeń ilościowych. Możesz zatem stworzyć bardzo dużą liczbę serwisów typu presell page, zaplecz, które pracować będą na Twoje pozycje w rankingach wyszukiwarek.

Pamiętaj również, że nasz skrypt jest cały czas rozwijany, a każda aktualizacja będzie Tobie przekazywana zupełnie za darmo.

Licencja bez ograniczeń + Panel Centralny = 299 zł brutto.

Zestaw aplikacji PremiumPAGE wraz z Panelem Centralnym to oferta kierowana do osób, które zamierzają tworzyć swoje SEO-serwisy w większych ilościach. Dołączony Panel Centralny pozwala na bardzo szybkie, kompleksowe zarządzanie swoimi witrynami z jednego panelu. To duża oszczędność czasu - zwłaszcza, gdy prowadzimy sporo serwisów i chcemy moderować napływające z zewnątrz artykuły.

Dodatkowo PC pozwala na multi-rejestrację użytkowników zewnętrznych, dzięki czemu będą oni mogli wysyłać swoje artykuły z jednego miejsca do wszystkich Twoich domen. Dodatkowo scentralizowany jest również system sprzedaży punktów, co pozwala użytkownikowi na szybki ich zakup (pełna automatyzacja).

Pamiętaj, że korzystając z naszego produktu zobowiązujesz się do przestrzegania warunków licencji.